Thuis ProductenFTTH ONT

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R

Certificaat
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R
Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R

Grote Afbeelding :  Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: JiZhong
Certificering: ISO9001,WIFI,CE,RoHS
Modelnummer: PTF2262Q
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Omdoos Maat: 37x35x27CM, gewicht: 6Kg per doos Aantal: 10st per doos
Levertijd: Hangt af
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per maand

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R

beschrijving
Sleutelwoord: 2GE POTTEN WIFI XPON ONT Spaanders: Realtek
Kleur: Blauw /White (optie) Golflengte: Tx 1310nm, Rx 1490nm
Frequentie: 2.4GHz/5G Verrichting: PPPOE/DHCP volmachtstest
Grootte: 250*225*50mm Brutogewicht: 0.56kg
Hoog licht:

WIFI XPON ONT

,

2GE POTTEN XPON ONT

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R

 

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R 0

 

Eigenschappen:

 

 

        PTF2262Q het Huisgateway ONU is van 2GE+1POTS+WiFi (4T4R) XPON (de dubbele wijze van GPON en van EPON). Het wordt ontworpen voor het voldoen aan van de de multi-dienstenbehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten, en in FTTO (bureau), FTTD (bureau) de breedbandtoegang, van FTTH (huis), videotoezicht en andere vereisten wijd gebruikt. Het is gebaseerd op de rijpe technologie van GPON en van Gigabit EPON, en heeft hoge verhouding van prestaties aan prijs, stabiele, rendabele, hoge betrouwbaarheid, gemakkelijk beheer, configuratieflexibiliteit en goede kwaliteit van de dienst (QoS) waarborgen. Het is volledig volgzaam met de technische voorschriftenen van GPON en van EPON zoals itu-t G.984.x, IEEE802.3ah en technisch vereiste van GPON/EPON-Materiaal van China Telecom. De kleine grootte dubbele wijze ONU kan OLT automatisch ontdekken en de schakelaarpon wijze, het kan als GPON of EPON worden gebruikt.

Het kan ook op een breed temperatuurmilieu worden toegepast, en heeft ook een firewallfunctie.

 

  • NATIONAAL steun, Firewallfunctie
  • Steun verre software-upgrade
  • HGU ONU die, die en wijzen overbruggen verpletteren kan worden geplaatst
  • Dubbele wijze ONU compatibel met populaire EPON en GPON OLT
  • De opsporing van de steunlijn, IGMP, IGMP-het snooping
  • 802.1Q VLAN, QinQ, Cos., DSCP, QoS voor prioriteit van de dienst
  • De snelheid van de steunhaven, steun voor onweersafschaffing
  • Steun 802.11a/b/g/n/ac WiFi (4T4R), tarief tot 1.167Gbps
  • Steun geen-auth-Nr, WEP, WPA-PSK en WPA2-PSK
  • Steun Telnet, CLI, OMCI/OAM /TR069 en Webbeheer
  • Het protocol van het de steunslokje van de POTTENfunctie

 

Punten Eenheid Specificaties
Productnaam Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R
PON-norm.   EPON IEEE802.3ah, GPON itu-t G.984.x
Optische interface   SC/PC schakelaar, 1 GPON/EPON-interface die (de Klasse B+ van EPON PX20+ en GPON-) gevoeligheid ontvangen: ≤-28dBmTransmitting optische macht: 0~+4dBmTransmission afstand: 20KM
Snelheid Gbps GPON: opstraalverbinding 1.25Gbps, neerstraalverbinding 2.5Gbps; EPON: symmetrische 1.25Gbps.
Golflengte NM Tx1310, Rx 1490
Interface gegevens

2GE 10/100/1000Mbps

Auto aanpassingsethernet zet om, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaars

Draadloos Volgzaam met IEEE802.11 a/b/g/n/ac WiFi, de externe antenne van 4T4R, de Werkende frequentie van 2.4GHz: 2.400-2.483GHz5.0GHz werkende frequentie: 5.150-5.825GHzSupport MIMO, tarief tot 1.167Gbps
POTTEN 1 x RJ11 connectorsSupport: G.711A/G.711U/G.723/G.729 codec Steun: T.30/T.38/G.711 fax - wijze, DTMF-Relais
Indicator Leiden MACHT, LOS, PON, WAN, LAN1, LAN2
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5 ~ +55
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30 ~ +60
Vochtigheid % 10~90 (non-condensing)
Voeding V Gelijkstroom 12V, 1.0A-adapter
Machtsconsumptie W ≤10
Afmeting mm 178mm×120mm×30mm (L×W×H)
Netto gewicht Kg 0,36

 

Verpakking

 

Beschrijving Hoeveelheid Gewicht Kartongrootte
Het verschepen verpakking 1pcs/ctn 0.56kg/ctn 250*225*50mm
20pcs/ctn 11.3kg/ctn 535*460*270mm

 

Engelse Ingebouwde programmatuur2ge POTTEN WIFI XPON ONT met de Externe Dubbele Band 2.4G/5G van Attennas 4T4R 1

Contactgegevens
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

Contactpersoon: Lynn

Tel.: +86 18049633403

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)