Thuis ProductenFTTH ONU

Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI

Certificaat
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI

Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI
Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI

Grote Afbeelding :  Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: JiZhong
Certificering: ISO9001,WIFI,CE,RoHS
Modelnummer: PTF2562W
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Omdoos Maat: 37x35x27CM, gewicht: 6Kg per doos Aantal: 10st per doos
Levertijd: Hangt af
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per maand

Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI

beschrijving
Sleutelwoord: DE POTTEN FTTH ONU VAN XPON 1GE 1FE WIFI beheer: Telnet, CLI, OMCI/OAM en Web
Kleur: Blauw /White (optie) Leiden: PWR, PON, LOS, LAN (FE GE,), FXS (TELEFOON), WiFi
WIFI: 802.11n Grootte: 290*155*50mm
Brutogewicht: 0.45kg
Hoog licht:

WIFI-POTTEN FTTH ONU

,

XPON FTTH ONU

Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI

 

 

 

Beschrijving

 

  • HGU ONU die, die en wijzen overbruggen verpletteren kan worden geplaatst
  • Dubbele wijze ONU compatibel met populaire EPON en GPON OLT
  • De opsporing van de steunlijn, IGMP, IGMP-het snooping
  • 802.1Q VLAN, QinQ, Cos., DSCP, QoS voor prioriteit van de dienst
  • De snelheid van de steunhaven, steun voor onweersafschaffing
  • De steun 802.11n 2T2R versnelt aan 300Mbps
  • Steun geen-auth-Nr, WEP, WPA-PSK en WPA2-PSK.
  • Steun Telnet, CLI, van OMCI/OAM en van het Web beheer
  • NATIONAAL steun, Firewallfunctie
  • Steun verre software-upgrade

       FIBERWAY PTF2562W is 1GE+1FE+1POTS+WIFI XPON (de dubbele wijze van GPON en van EPON) HGU ONU. Het wordt ontworpen voor het voldoen aan van de de multi-dienstenbehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten, en in FTTO (bureau), FTTD (bureau) de breedbandtoegang, van FTTH (huis), videotoezicht en andere vereisten wijd gebruikt. Het is gebaseerd op de rijpe technologie van GPON en van Gigabit EPON, en heeft hoge verhouding van prestaties aan prijs, stabiele, rendabele, hoge betrouwbaarheid, gemakkelijk beheer, configuratieflexibiliteit en goede kwaliteit van de waarborgen van de dienst(qos). Het is volledig volgzaam met de technische voorschriftenen van GPON en van EPON zoals itu-t G.984.x, IEEE802.3ah en technisch vereiste van GPON/EPON-Materiaal van China Telecom. Het kan ook op een breed temperatuurmilieu worden toegepast, en heeft ook een firewallfunctie.

 

Punten Eenheid Specificaties
Punt Eenheid Specificatie
Productnaam Universele de POTTENftth ONU 802.11n 2T2R 300Mbps Steun EPON en GPON van XPON 1GE 1FE WIFI
PON-norm.   EPON IEEE802.3ah, GPON itu-t G.984.x
Optische interface   SC/PC schakelaar, 1 GPON/EPON-interface die (de Klasse B+ van EPON PX20+ en GPON-) gevoeligheid ontvangen: ≤-28dBmTransmitting optische macht: 0~+4dBmTransmission afstand: 20KM
Snelheid Gbps GPON: opstraalverbinding 1.25Gbps, neerstraalverbinding 2.5Gbps; EPON: symmetrische 1.25Gbps
Golflengte NM Tx1310, Rx 1490
Interface gegevens

1FE 10/100Mbps

1GE 10/100/1000Mbps

Auto aanpassingsethernet-interfaces, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaars

Draadloos Volgzaam met IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R 2 externe antenne
Indicator Leiden PWR, PON, LOS, LAN (FE GE,), FXS (TELEFOON), WiFi
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5 ~ +55
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30 ~ +60
Vochtigheid % 10~90 (non-condensing)
Voeding V Gelijkstroom 12V, 1A-adapter
Machtsconsumptie W ≤6
Afmeting mm 185mm×122mm×33mm (L×W×H)
Netto gewicht Kg 0,29

 

Verpakking

 

 

Beschrijving Hoeveelheid Gewicht Kartongrootte
Het verschepen verpakking 1pcs/ctn 0.45kg/ctn 290*155*50mm
20pcs/ctn 9.1kg/ctn 535*330*310mm

 

 

 

Contactgegevens
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

Contactpersoon: Lynn

Tel.: +86 18049633403

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)