Thuis ProductenFTTH ONU

Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT

Certificaat
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT

Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT
Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT

Grote Afbeelding :  Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: JiZhong
Certificering: CE, CQC
Modelnummer: Jz9336b-g
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: negotiable
Verpakking Details: standaard de uitvoerpakket
Levertijd: 5 het werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per maand

Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT

beschrijving
Verminderingsmacht:: 1.5 ~ +5dBm (GPON) Het ontvangen van gevoeligheid:: ≥ -27dBm
Optische vezelschakelaar:: PON: SC/UPC Ethernethavens:: 1GE
Voeding:: DC12V 0.5A Het werk temperatuur:: -5~45℃
Hoog licht:

GPON ONT FTTH SFU ONU

,

DC12V 0.5A FTTH ONU

,

Enige Haven 1GE FTTH ONU

Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei /ZTE/Bdcom OLT

Model: Jz9336b-g

 

 

Overzicht:

* Één enkele Netwerkterminal van havensfu Optische (ONT) voor huisgebruikers en Kleine Bureau (SOHO) gebruikers.

* Voert ultra-breedbandtoegang voor huis en SOHO-gebruikers door GPON-technologie op een goedkope manier uit.

* Volgzaam met standaardomci-definitie.

* Het kan aan verre kant leiden.

* Steunen volledige waaier van FCAPS-functies met inbegrip van supervisie, controle en onderhoud.

De Datadienst:

*Auto-negotiation en MDI/MDIX-auto-ontdekt

*Built-in schakelaar laag-2

*Advanced gegevenseigenschappen zoals VLAN-markering manipulatie, classificatie, en het filtreren;

 

Parameters:

Optische SPECIFICATIE Het werk golflengte NM PON: TX1310, RX1490;
het uitzenden van macht dBm 1.5 ~ +5 (GPON)
het ontvangen van gevoeligheid dBm ≥ -27
Optische vezelschakelaar / PON: SC/UPC
Haven De havens van gebruikers zijethernet / 1GE
Andere De voeding V/A AV110~255V→DC12V 0.5A
Het werk temperatuur -5~45
Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT 0Enige Haven 1GE GPON ONT FTTH SFU ONU Compatibel met Hua Wei/ZTE/Bdcom OLT 1

 

 

Contactgegevens
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

Contactpersoon: Snow

Tel.: +8615829774202

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)