Thuis ProductenFTTH ONU

de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven

Certificaat
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven

de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven
de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven

Grote Afbeelding :  de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Jizhong
Certificering: CE
Modelnummer: Jz9327b-GWSC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: standaard de uitvoerpakket
Levertijd: 5 het werkdagen
Betalingscondities: MoneyGram, T/T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs per montth

de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven

beschrijving
Productnaam:: XPON ONU Wifi::  2*2 300Mbps
Voeding:: DC12V Ethernethaven:: 1GE+3FE
CATV:: 1100~1600nm Optische connnector:: SC/APC
Het werk golflengte:: PON: TX1310, RX1490; CATV: 1150~160
Hoog licht:

RTL9603C FTTH ONU

,

DC12V FTTH ONU

,

1600nm Xpon Onu

de Modem 1GE+3FE +TV FTTH ONU van 300Mbps 2.4GHz Wifi

Jz9327b-GWSC

 

 

De Instructies van TV FTTH ONU van de Wifimodem 1GE 3FE:

 

* Om de drievoudig-speldiensten aan de abonnee in vezel-aan-de-Huis of vezel-aan-de-Gebouw toepassing te leveren;

 

* Jz9327b-GWSC GPON ONT neemt interoperabiliteit op;

* Uitgerust met itu-t G.984 volgzame 2.5G stroomafwaarts en de stroomopwaartse GPON interface van 1.25G;

* GPON ONT steunt de volledige diensten met inbegrip van CATV, Internet-video, en hoge snelheidsinternettoegang;

 

 

De Kenmerken van Wifi-Modem1ge 3FE TV FTTH ONU:

 

* IC-spaander RTL9603C

* WiFi 2*2 300Mbps, volgzaam met 802.11b/g/n, Internet-antenne;

* Externe AC/DC-adapter +12V/1A;

* GPON-de interface is volgzaam met de norm van itu-t G.984 GPON;

* Auto-onderhandeling en MDI/MDIX-auto-opsporing;

* VLAN-markering manipulatie, classificatie, en het filtreren;

 

WiFi-de Specificaties van Modem1ge 3FE TV FTTH ONU:

 

Punt eenheid indicatoren
Optische SPECIFICATIE Het werk golflengte NM PON: TX1310, RX1490; CATV: 1150~1600
Het licht die macht uitzenden dBm 1.5 ~ +5 (GPON)
De lichte ontvangende gevoeligheid dBm ≥ -27
Optische vezelschakelaar / SC/APC
De optische vermogensklasse van CATV dBm +2~-18
Optisch de bezinningsverlies van CATV dB ≥45
CATV-responsivity A/W ≥0.9 @1550nm
RF-SPECIFICATIE Breedband/ruwheid MHz/dB 45~1005/≤ ±0.75 (@-15~-10dBm)
Productieniveau dBuv ≥75 (@-15~-3dBm, 3,5%)
Bezinningsverlies dB ≥16 (75Ω)
CNR/MER dB ≥45/32 (- 9DBM, VRIEND-D 60CH, OMI3.8%)
CTB/CSO/HUM dB ≥60/≥60/≥46
Andere Haven De havens van gebruikers zijethernet a 1GE+3FE
Rf-outputinterface a F hoofd metrisch of duim
Andere voeding V/A AV110~255V→DC12V 1A
Werkomgeving -5℃ ~ 45℃

de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven 0

de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven 1de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven 2

 

 de Modem 1GE3FE CATV XPON ONU FTTH ONU van 300Mbps Wifi met rf-Haven 3

Contactgegevens
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

Contactpersoon: Snow

Tel.: +8615829774202

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)