Thuis ProductenFTTH ONT

De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT

Certificaat
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
China SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT

De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT
De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT

Grote Afbeelding :  De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: JIZHONG
Certificering: ISO9001,CE,RoHs
Modelnummer: PTF2351
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10PCS/CTN, CTN-GROOTTE: 42*37*27CM
Betalingscondities: T/T, Western Union, L/C
Levering vermogen: 100000Pcs/M

De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT

beschrijving
ONU-Type: De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van ZTE Chipset Chipset: ZTE
Mechanisch: Plastiek Indicator: PWR, NETTO LOS, LAN
Ingebouwde programmatuurtaal: Engels Grootte: 85*85*18mm
Gewicht: <1kg>
Hoog licht:

XPON FTTH ONT

,

1GE FTTH ONT

,

ZTE Chipset HGU ONU

De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT

 

 

Overzicht

     PTF2351 is 1GE-haven XPON (de dubbele wijze van GPON en van EPON) HGU ONU. Het wordt ontworpen voor het voldoen aan van de de multi-dienstenbehoeften van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten, en in FTTO (bureau), FTTD (bureau) de breedbandtoegang, van FTTH (huis), videotoezicht en andere vereisten wijd gebruikt. Het is gebaseerd op de rijpe technologie van GPON en van Gigabit EPON, en heeft hoge verhouding van prestaties aan prijs, stabiele, rendabele, hoge betrouwbaarheid, gemakkelijk beheer, configuratieflexibiliteit en goede kwaliteit van de dienst (QoS) waarborgen. Het is volledig volgzaam met de technische voorschriftenen van GPON en van EPON zoals itu-t G.984.x, IEEE802.3ah en technisch vereiste van GPON/EPON-Materiaal van China Telecom. De kleine grootte dubbele wijze ONU kan OLT automatisch ontdekken en de schakelaarpon wijze, het kan als GPON of EPON worden gebruikt.

 

 

Eigenschappen

 

  • HGU ONU die, die en wijzen overbruggen verpletteren kan worden geplaatst
  • Dubbele wijze ONU compatibel met populaire EPON en GPON OLT
  • De opsporing van de steunlijn, IGMP, IGMP-het snooping
  • 802.1Q VLAN, QinQ, Cos., DSCP, QoS voor prioriteit van de dienst
  • De snelheid van de steunhaven, steun voor onweersafschaffing
  • Steun Telnet, CLI, van OMCI/OAM en van het Web beheer
  • NATIONAAL steun, Firewallfunctie
  • Steun verre software-upgrade

 

Technische Beschrijving

Punten Eenheid Specificaties
Productnaam De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT
PONstandard.   EPON IEEE802.3ah, GPON itu-t G.984.x
Optische interface   SC/PC schakelaar, 1 GPON/EPON-interface die (de Klasse B+ van EPON PX20+ en GPON-) gevoeligheid ontvangen: ≤-28dBmTransmitting optische macht: 0~+4dBmTransmission afstand: 20KM
Snelheid Gbps GPON: opstraalverbinding 1.25Gbps, neerstraalverbinding 2.5Gbps; EPON: symmetrische 1.25Gbps
Golflengte NM Tx1310, Rx 1490
Interface gegevens

1*10/100/1000Mbps

Auto aanpassingsethernet zet om, Hoogtepunt/Half - duplex, RJ45-schakelaars

Indicator Leiden Sys, REG., LINK/ACT
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5 ~ +55
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30 ~ +60
Vochtigheid % 10~90 (non-condensing)
Voeding V Gelijkstroom 12V, 0.5A-adapter
Machtsconsumptie W ≤4
Afmeting mm 86mm×85mm×25mm (L×W×H),
Netto gewicht Kg 0,1

 

Verpakking

 

Beschrijving Hoeveelheid Gewicht Kartongrootte
Het verschepen verpakking 1pcs/ctn 0.18kg/ctn 110*106*58mm
100pcs/ctn 19kg/ctn 565*540*245mm

 

De Dubbele Wijze XPON FTTH ONT 1GE van CE/ROHS/ISO9001 ZTE Chipset Compatibel met ZTE/Huawei OLT 0

 

Contactgegevens
SHAANXI JIZHONG ELECTRONICS SCIEN-TECH CO.,LTD.

Contactpersoon: Lynn

Tel.: +86 18049633403

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)